GRAND LARK HOTEL

Tüm detaylar sizleri rahat ettirmek için tasarlandı.

Geleneksel Türk misafiperverliğini en iyi şekilde sunmayı hedefleyen Grand Lark Hotel de her ihtiyacınıza hitap edecek,evinizin rahatlığında konforlu odalarımız da tüm detaylar sizleri rahat ettirmek için tasarlandı.

Grand Lark Hotel, geleneksel Türk misafirperverliğini en yüksek standartlarda sunmayı hedefler. Her ihtiyacınıza cevap verecek olan otelimiz, evinizin rahatlığıyla bütünleşen konforlu odalarıyla sizleri ağırlamaktadır. Odalarımızdaki her detay, konforunuz ve rahatınız için özenle tasarlanmıştır. Grand Lark Hotel’de unutulmaz bir konaklama deneyimi için sizi bekliyoruz.

KALİTE  POLİTİKAMIZ

Hızla gelişen ve farklılaşan otelcilikte sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip üstün kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.

İLKELERİMİZ

Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek. Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek. Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek. Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak. Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak. Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak. Yasal şart ve mevzuatları tam olarak karşılamak. Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Grandlark Otel olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Grandlark Otel çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

OUR SERVICE

Hotel Facilities

Pick Up & Drop

We’ll pick up from airport while you comfy on your ride, mus nellentesque habitant.

Parking Space

Fusce tincidunt nis ace park norttito sit amet space, mus nellentesque habitant.

Room Service

Room tincidunt nis ace park norttito sit amet space, mus nellentesque habitant.

Swimming Pool

Swimming pool tincidunt nise ace park norttito sit space, mus nellentesque habitant.

Fibre Internet

Wifi tincidunt nis ace park norttito sit amet space, mus nellentesque habitant.

Breakfast

Eat tincidunt nisa ace park norttito sit amet space, mus nellentesque habitant

× WhatsApp Rezervasyon Hattı